Ukrainian

Наши направления

img4 Дитячий садок
Узнайте больше о детском саде
d9083c9d785c9724d81f91408c701ee2 Початкова школа
Узнайте больше о начальной школе
5H68mDEWSlE Англійський клуб
Узнайте больше об английском клубе

Привітання засновників

Вітаємо Вас на сайті Дачі Карлсона! Якщо Вам, як і нам, не байдужі питання виховання й розвитку дітей, ми завжди готові поділитися знаннями, досвідом і, звичайно, своїм баченням організації ідеального простору, в якому діти по-справжньому щасливі. «Дача Карлсона» – це результат багаторічної роботи у сфері дошкільної освіти. Протягом 14- ти років ми по крихтах збирали цінну інформацію, вивчали і застосовували на практиці сучасні розвиваючі методики. За цей час була побудована мережа дитячих розвиваючих центрів, сотні дітей відвідали авторські програми «Навколосвітня казка» і «Мир своїми руками». Успіхи наших випускників надихають нас на нові звершення. І сьогодні свої двері відкриває для Вас «Дача Карлсона»! Ми щиро сподіваємося, що це місце стане другою домівкою для Вашої дитини, такою ж затишною і теплою. Ми хочемо, щоб наші діти зростали в оточенні люблячих людей, в атмосфері творчості, свободи і глибокої поваги до дитинства.

До зустрічі на «Дачі Карлсона»!

Парфьонова Олеся Анатоліївна

Методист, дошкільний педагог, філолог, отримала додаткову освіту за методиками Н. Зайцева, Воскобовіча, ТРВЗ, ейдетики, Вальдорфської системи. Автор програм «Навколо світу», «Навколосвітня казка», «Мир своїми руками».

Костюченко Ельвіда Олегівна

Засновник сімейного центру «Маленьке диво», акушер, інструктор з підготовки до пологів, консультант з грудного вигодовування, інструктор з раннього розвитку дітей, щаслива мама двох синів.