Ukrainian

Презентація дитячого садка

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас і Ваших дітей у гості до Карлсона! Звичайно, Вам не доведеться для цього летіти до Стокгольма або лізти на дах будинку. Карлсон має дачу, двері якої завжди відчинені для наших юних гостей.

Ми працюємо кожен день з 8.00 до 19.00. Залежно від Ваших побажань і потреб, Ви маєте можливість обрати зручний графік відвідування.

З 8:00 до 19:00

З 8:00 до 13:00

З 14:00 до 19:00

У групі – до 8-ми дітей

5 причин приїхати до нас у гості

1. Скандинавська система організації дня у дитячому садку

Скандинавська система побудована на індивідуальному підході до кожної дитини і глибокій повазі її особистості. Незважаючи на те, що у дитячому садку існує чіткий розпорядок дня, за кожним вихованцем залишається право вибору і вираження власних побажань.

Наприклад, шведський стіл на сніданок, обід і вечерю надає дітям можливість обирати їжу за смаком. Діти також обирають вид денного відпочинку: сон у спальній кімнаті, спокійні ігри в ігровій, або читання книг у бібліотеці. Свої побажання вихованці саду висловлюють у самостійному виборі різних видів творчості, у вільному пересуванні по території саду. Але де б не знаходилася дитина і чим би не займалася, вона завжди буде в безпеці та під наглядом дорослих.

2. Білінгвальне мовне середовище

Ні для кого не секрет, що діти, які зростають у двомовних сім’ях, досить добре засвоюють обидві мови своїх батьків. Для цих дітей не існує мовного бар’єру або складнощів у розумінні швидкого мовлення.

ДАЧА КАРЛСОНА – це «двомовна сім’я» для наших вихованців. Цілий день діти проводять у тісному спілкуванні з російськомовним і англомовним вихователями. Тут не зубрять нудні правила і не сидять за партами. Тут просто спілкуються, грають, співають пісні і проживають яскраве і незабутнє дитинство в колі люблячих людей.

3. Турбота про здоров’я дітей

Наш лікар-педіатр складає індивідуальну програму зміцнення імунітету для кожної дитини. Для всіх дітей щодня проводяться повітряні і сонячні ванни, масаж стоп і загальнозміцнюючі вправи.

Особлива увага приділяється щоденним прогулянкам на свіжому повітрі. У приміщеннях регулярно проводиться прибирання та дезінфекція. В ігрових кімнатах – підлога з підігрівом і зручні екологічні меблі із заокругленими краями. Всі співробітники мають санітарні книжки. Наші маленькі гості можуть бути застраховані від нещасних випадків, як у період перебування на дачі, так і за її межами.

4. . Всебічний розвиток дітей

На ДАЧІ КАРЛСОНА щодня проводяться заняття, що сприяють своєчасному і всебічному розвитку дітей. Процес навчання побудований таким чином, щоб малюки не відчували тиску ззовні. Кожен урок – це ненав’язлива весела гра, в процесі якої діти отримують нові навички, розвивають свої унікальні таланти й здібності, а також вчаться долати труднощі!

 

Навчальна програма містить провідні педагогічні напрацювання Домана, Зайцева, Кюізенера, Дьенеша, Воскобовича, Монтессорі, а також елементи ТРВЗ-педагогіки та ейдетики.

 

Кожен день наші діти займаються різними видами діяльності: сюжетно-рольові ігри, читання книг на різних мовах, різноманітні види творчості, досліди з природними матеріалами, вільне конструювання та багато іншого.

Каждый день наши дети занимаются различными видами деятельности: сюжетно-ролевые игры, чтение книг на разных языках, различные виды творчества, опыты с природными материалами, свободное конструирование и многое другое.

5. Зустрічі з Карлсоном

Він полетів … Але він обіцяв повернутися! Дуже часто на дачу прилітає кращий друг усіх діточок, чоловічок з мотором, що дзижчить, чоловік в самому розквіті сил – Карлсон! Кожна зустріч з ним – це пригода, пустощі, неймовірні веселощі та звичайно солодощі!

Дізнайтеся вартість абонемента в дитячому садку

Наші заняття

keggg-600x398
Тхэквандо
Learn more
DSC_000 (230)
Огородное дело ( 2+ )
Learn more
DSC_000 (459)
ТРИЗ и Эйдетика
Learn more
DSC_000 (504)
Театральная Студия
Learn more
DSC_000 (487)
Современные Танцы
Learn more
DSC_000 (364)
Подготовка к школе (4+)
Learn more
DSC_000 (443)
Развивающие занятия (2+)
Learn more